VAN CARE – vestavby vozidel

VAN CARE

Van Care je již řadu let výrobcem systémů pro interiéry užitkových vozidel. Naše hlavní sídlo se nachází v Beek (Nizozemsko, Limburg). Výrobní závod se nachází v Polsku a má asi 100 zaměstnanců.

Van Care nabízí vhodné řešení pro každé užitkové vozidlo. Pracujeme s lehkými materiály a modulární zařízení umíme sestavit na míru. Modulární systém konstrukce vám umožňuje sestavit váš ideální pracovní prostor s přesnými policemi , zásuvkami a boxy, které potřebujete.

Díky rozsáhlému pokrytí výrobců vozidel, můžeme dodat plně přizpůsobené vestavby pro vaše podnikání.

Produkty Van Care jsou inovativní, lehké a odolné. Všechny produkty jsou vyrobeny z ultra pevnostních materiálů, což má za následek minimální hmotnost a maximální nosnost.

Bezpečnost

iso

Všechny sady Van Care a Van Racking Kit jsou testovány v crash testech. Crash testy neustále probíhají a provádí se ve specializovaných výzkumných centrech.

Nárazový test probíhal v rychlosti od 32 km/h do 50 km/h. Podle výsledku testu byl materiál zdeformován, ale nevznikli nebezpečné situace pro cestující v důsledku uvolnění dílů a součástí. Simulace, nosnost a vibrační testy jsou průběžně zkoumány. Van Care zaručuje optimální bezpečnost, dnes i v budoucnu. Vše je vyrobeno pro efektivní použití a bezpečnost při práci i přepravě. Výroba je plně certifikována a odpovídá ISO 9001:2015 a požadavky TÜV.

Produkty se osvědčily jako extrémně bezpečné

Van Care je výrobcem instalačních systémů pro užitková vozidla. Vyrábíme pouze vysoce kvalitní montážní systémy pro užitková vozidla pomocí počítačem řízených CNC strojů na opracování plechu. Design, návrh a výroba probíhá zcela interně a je zpracována v moderních parametrických 3D CAD návrhových programech. Všechny naše instalační systémy pro užitková vozidla jsou lehké a umožňují vám provádět vaši práci lépe a efektivněji. Rádi se postaráme o kompletní vybavení vašeho vozu bez ohledu na typ užitkového vozu nebo vaše konkrétní přání. Máte dotazy nebo potřebujete poradit se správným interiérem užitkového vozu? Kontaktujte Van Care a nechte si poradit od jednoho z našich specialistů.

Proč zvolit Van Care vestavby pro užitková vozidla?

Vestavěné systémy Van Care jsou velmi bezpečné a oficiálně certifikované TÜV/GS. Systémy několikrát prošly evropskými nárazovými testy! Systémy Van Care jsou také známé svou velkou přehledností. Udržování přehledu přirozeně hraje důležitou roli v efektivní práci. Naše skříně, regály, zásuvky a další úložné vybavení vám umožní pracovat co nejkompaktněji a nejpohodlněji. Naše vestavné systémy jsou navíc zcela modulární, své užitkové vozidlo si můžete vybavit individuálně dle libosti.

Informační katalog Van Care 2022


Stáhnout