FORD - DÍLENSKÉ PŘESTAVBY

FORD

MODERNÍ ZPRACOVÁNÍ A INOVACE

Ať už je váš model Ford jakýkoli, Store Van nabízí vybavení vhodné pro zvýšení funkčnosti a efektivity dodávky. Dílenské vestavby nabízejí širokou škálu provedení od regálových systémů až po výsuvné systémy. Mimořádně obsáhlá nabídka příslušenství zaručuje perfektní uspořádání pracovních nástrojů potřebných k vaší profesi. Základní prvky jsou konstruovány z vysoce odolných materiálů s vysokou nosností, které jsou vyrobeny v Itálii. Celkové uzpůsobení pojízdné dílny závisí pouze a jenom na přání zákazníka, a proto jsou veškeré návrhy zhotoveny nejdříve jako 3D modely a až poté jsou zaslány do výroby.

Store Van vlastní výjimečný GS certifikát pro universální držák střešního žebříku, který díky jedinečnému zpracování zaručuje snadnou a rychlou manipulaci.

Příslušenství, které Store Van nabízí je velmi inovativní a rozmanité. Zahrnuje například pracovní stůl, sada na ruční mytí, držák role papíru, držák lahví, organizéry a mnoho dalších. Uspořádání jednotlivých dílů se odvíjí od potřeb a přání zákazníka.

Flexibilní regálové vestavby pro všechny typy užitkových vozidel kategorie N1

Široký rozsah příslušenství

Store Van získal prestižní GS certifikát pro nájezdové rampy a vnitřní vybavení